Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magyar-Szerb állampolgárként...

Magyar-Szerb állampolgárként lehetséges mind két országban betegbiztosítást kötni?

Figyelt kérdés
Határon túli magyarként nőttem fel, és mivel ott születtem ezért kezdetektől fogva Szerbiában volt betegbiztosításom. Jelenleg Szegeden vagyok egyetemista, rendelkezem szegedi állandó lakcimmel, igy elméletileg megcsináltathatnám a TAJ kártyát, DE állitólag két országban nem lehet egy időben betegbiztosítás. Erről ki mit tud? Valahogy meg lehet oldani, hogy a Szerbiai is megmaradjon, mert szoktam használni, de mivel jóval többet vagyok Szegeden, ott is legyen? -vagy túl sokat szeretnék :)

2016. febr. 4. 19:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!