Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek kellesz még egy...

Szerintetek kellesz még egy adag Condrosulf tablettát szednem? Vagy lehet más baja is a térdemnek? 14/l

Figyelt kérdés
Sokat fájt a térdem, és az orvos azt mondta, hogy azért mert gyorsan nőttem és nem tud olyan gyorsan fejlődni a porc, de meg sem vizsgált, csak meghajlítgatta a térdemet. Általában a térdkalács alatt és mellett fáj.

2016. febr. 6. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött! Nekem tavaly októberben kezdett fájni a térdem, főleg, ha behajlítottam. Elmentem egy orthopédushoz az Sztk-ba, azt mondta, gyenge a porc a térdemben. Ettem 3 havi Condrosulfot (persze a 800-ast). Nem múlt el. Elmentem egy magán térdszakértőhöz. Ő 3 percet forgatta, és mondta, hogy valami húr megvastagodott a térdemben, és az hegesedést okozott a porcban (pl. lépcsőzésnél). A kezelés 3 adagnyi kollagénes injekció volt, minden adagot a térdben 4 helyre elosztva adott be (tehát egy injekció=4 szúrás). Elvileg ez helyre rakja. Ez volt január közepén, most várom a teljes gyógyulást (már jobb, mint volt). Az orvos azt is mondta, hogy ez elég gyakori betegség, és ezzel az injekcióval általában helyrejön, és legtöbbször nem újul ki. Ha bármi kérdésed van, szívesen mesélek még róla privátban! 17/F
2016. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!