Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem vagyok cukorbeteg és...

Ha nem vagyok cukorbeteg és beadok magamnak inzulint, majd (mondjuk) fél óránként eszek egy adag cukrot, akkor csak a szervezetemnek segítettem, hogy ne terhelje le az inzulintermelésem?

Figyelt kérdés

#NEM_IS_FOGOK!
2013. jún. 8. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:

"hogy ne terhelje le az inzulintermelésem"


Abszolút igen.


De a hasnyálmirigyeden kívül az egész szervezetedet ugyan úgy leterheled, eztán ez kihatással lesz a hasnyálmirigyre is.

2013. jún. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

testépítők csinálnak inzulin kúrát, ált a GH mellé nyomják, mert az meg csökkenti a saját inzulin hatását a szervezetben.

ás brutál nagyok leszenk tőle.jó , mondjuk azok nem cukrot esznek, hanem húst meg rizst, és az inzulin ezt mind beépíti, plussz regenerálja a testet a keémy edzések után, h az elfogyasztott széhidrát, fehérje az izmokba kerül(de csak terhelés hatására), és nem a zsírraktárakba.

az egyik legkeményebb dopping szer egészséges emberek számára.

az egyetlen olyan szer amitől pár nap múlva érezhető növekedés van a testen.

de szinte halálos is kipróbálni, az általa okozott mellékhatások miatt!

2013. jún. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
aha, a szervezeted nagyon fog örülni a tehermentesítésnek, annyira, hogy majd le is áll a termeléssel, mert minek, ha kívülről megkapja
2013. jún. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
... mert mondjuk nem percenként mg pontosan fogok cukrot enni!
2013. jún. 17. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges is. A tested termel elég cukrot, értelmetlen kintről bevitt cukorral zavarni ezt a folyamatot. És persze hosszú távon káros is.
2013. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Napi fél kiló cukrot ennék meg MIN.!!!

Gondoltam ez nem a legjobb és mehet egy kis + hormon

2013. jún. 17. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!