Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hallott-e valakl a Vero-Centru...

Laciba10 kérdése:

Hallott-e valakl a Vero-Centrum-ról? Ha igen, mi a vélemény róla? Gyanus, hogy eladni akarnak.

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 09:00
 1/2 anonim válasza:
Kedves laciba! Ma voltunk a férjemmel a Soroksári úton. Igyekeztem utána nézni a dolognak, mert minden gyanús, amiért telefonon hívnak. Sajnos nem találtam rá arra az információra, amire ezelőtt fél órával rátaláltam. Gyakorlatilag átverés ez a dolog is. Szerencsére mi nem mondtunk igent rögtön, így időt és pénzt nyertem. Igyekeznek rábeszélni az egészségi állapotodra hivatkozva méreg drága dolgokra. Főleg 60 feletti embereket keresnek. Nagyon sok panaszos levelet olvastam, volt, aki feljelentést tett.
2016. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Én is erre gondoltam.
2016. febr. 16. 05:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!