Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi az az egészségügyi pénztár...

Mi az az egészségügyi pénztár kártya? És lehet-e belőle fogszabályzót csináltatni.

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha dolgozol pl,és a munkáltató fizeti neked az egészségügyi hozzájárulást ,azaz ezt a eü.pénztári tagdíjat,akkor azt te megadott dolgokra felhasználhatod úgy,hogy pl veszel gyógyszert,kerékpárt,gyógycipőt,fogszabályzót stb a saját pénzedből,ezekről számlát kérsz a saját nevedre,majd eljuttatva a pénztárhoz az igénylő lappal,akkor kb 1-2 héten belül visszafizetik az árát,ha van annyi pénz a számládon.Ezt ellenőrizheted az interneten keresztül is ,a tagsági kártyádon szereplő azonosító és pin kód segítségével.

Az én cégem csak havi 2.000ft szánt erre a dologra,szóval semmire nem volt elég.idén pedig meg is szűntették.Nekem 1.5 hónapja van fogszabályzóm,de sajnos más nevére kértem a számlát,mert ő szerencsésebb,az ő cége fizet annyit,h visszaigényelhesse ezt a több100ezer ft-os összeget.

Remélem tudtam segíteni

Nekem másfél hónapja

2010. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!