Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Felétek is rögtön levetkőzve...

Felétek is rögtön levetkőzve kell belépni a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy nem kötegedésből tettem fel a kérdést. Komolyan kíváncsi vagyok hogy normális-e az következő:

kb. húszan ülnek kint a nők, időnként kilép egy asszisztens, és sorolja, hogy Jóskáné az egyesbe, Tóthné a kettesbe, majd amaz szintén az egyesbe, ha az előző kijött stb. aki bement az egyesbe vagy a kettesbe, egy kb. méterszer méteres vetkőző lyukba, még ott izzad kb. 20 percig mire onnan tovább hívják befelé a vizsgálóba.

Szóval én nem tudtam eldönteni, hogy addig is levetkőzzek vagy ne, szóval nem tettem, gondolván előbb bemegyek, Jó napot kívánok, megkérdik ki vagyok, mi a taj számom miért mentem stb. És ezt valahogy nem tudtam elképzelni egy szál p..nában. szóval bementem nadrágostul. Az orvos tök aranyos volt, megismert, pedig nem látott már két éve, kérdezte hogy vagyok, mi újság? szóval olyan barátiasan. Mondtam ,hogy rákszűrést szeretnék, erre a asszisztens aki azt hitte jópofa, rám szólt, hogy "És mit gondol, majd nadrágban fogjuk csinálni?"

Akkor jutott eszembe számtalan szebbnél szebb gondolat, de inkább nem mondtam ki, vissza kullogtam a vetkőzőbe, és kb. 20 másodperc alatt megszabadultam az alsó ruházattól. szóval nem sokáig tartottam fel a rendelési időt.

De most kérdem én: Honnan tudjam, hogy mi a menete? honnan tudjam, hogy az orvos nem -e emlővizsgálattal akar kezdeni, vagy nem-e ültetnek le előbb kérdezősködni?

Szóval csak arra vagyok kíváncsi, hogy városonként mi a módi, és hogy ez így rendben van-e? Nekem őszintén szólva rosszul esett, hogy úgy bánnak az asszisztensek a beteggel, mint egy darab szarral. Mert nem csak velem, kihallatszott, hallottam, hogy másokat is megaláztak.

Amikor már bent voltam a vizsgálaton, kérdezte az orvos az asszisztenseket, hogy hányan vannak még kint. Kismamák vártak kint amúgy nagy pocakkal, és azt mondta az egyik, hogy teli van a váró még "nagyhasúakkal". Amit cinikusan a kezével is ábrázolt. Mármint a pocakot.


2016. febr. 16. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudd hogy a vetkozo arra valo, hogy vetkozz? Hat nem tudom, mondjuk a nevebol.
2016. febr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Én olyan helyre járok, ahol csak 1 öltöző van, tehát egy ember megy be csak egyszerre. Bemegyek, elmondom, hogy miért jöttem. Utána vetkőzök és jön a vizsgálat.


Amikor elkezdtem járni nőgyógyászhoz, akkor máshova jártam. Ott több öltöző volt, mint nálatok. És kb. úgy is működött. Én már mindig levetkőzve mentem be az orvoshoz. Nem volt kellemetlen, mert mindig szoknyában vagy hosszú felsőben megyek, így nem kell egy szál p..nában állni.


Olyan már én is tapasztaltam, hogy kismamákkal csúnyán beszélnek. Pl. szinte kiabált az orvos a kismamával, mert nem tudta, hogy mi hogy van, mikor milyen vizsgálatra kell menni. De hát honnan tudja szegény, ha senki sem mondja el neki?

2016. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%
Imádok olvasni, de ezt ugyan végig nem olvasom. Viszont én sem értem, tényleg azt gondoltad, hogy nadrágban is megcsinálják, vagy hogy előtte az orvos tart neked egy 3 órás előadást? És szerinted a "vetkőző" szó mire utal?
2016. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

Drága..mi az hogy levetközöl???lehet te nem tudod, de a nök eleve olyan ruhaban mennek, mint pl egy nyari ruha,a bugyiböl kibújsz az öltözöben!vagy ha tel van,olyan felsöt veszel ami hosszabb,takarja a feneked..bugyit leevszed..

tehat eleve nem anyaszült meztelenül kell bemenned!!

bent mikor lefekszel akkor meg alul semmi, de felül mégis takar!!en spec nem jarok sztkba pont ezert mert leszarnak ott.

2016. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

nekem egyszer elszakadt a gumi, es menetem esemeny utaniért, es erre nem tudtam h itt elöjegyzes van?????

nem allithatok csak úgy be...mondom bazz nem tudtam h ki fog szaakdni a gumi!!!

emlövizsgalat egyszer nem volt nalam!

elözö

2016. febr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Amit te csináltál, az az ostobaság teteje. Kinnt vár 100 sorstársad, te meg nekiállsz hezitálni, hogy most levetkőzzek e, vagy ne vetkőzzek le. És még ezt meg is magyarázod nekünk 40 felesleges sorral.
2016. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, sztk nődokinál az a normális, hogy mire bemész, már nincs rajtad a bugyi. Nem véletlenül van szinte minden várakozón szoknya.
2016. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A folyosóról a vizsgálóba kizárólag a vetkőzőn át lehet bejutni, ergo,ha valaki csak egy receptet akar felíratni akkor is ott kell várakozni és onnan hívnak tovább.

Ezen kívül volt már számtalan műtétem és terhességi problémám, ezért volt már olyan ,hogy előbb az orvos leültetett, és kérdezősködött a vizsgálat előtt. Szóval ezért nem tudtam, hogy jelen esetben vetkőzve menjek vagy előbb ruhástul. De mint említettem már, nem is az orvossal volt bajom, épp ezért ne válaszoljon akinek nincs kedve végig olvasni, mert nem véletlenül írtam le a részleteket. Ugyanis vannak árnyalatnyi különbségek esetek és esetek között.

2016. febr. 16. 10:14
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk hasonló rendszer van, két öltöző, az egyikbe beküldenek, ott kell várakozni. És mikor az orvos onnan behív, bemenni RUHÁBAN. Az orvos megkérdezi, miért jöttem, stb. Amíg előkészíti a vizsgálót, addig levetkőzöm. Vizsgálat után pedig felöltözöm, és úgy beszéljük meg a továbbiakat. És nem azért van ez így, mert gyengeelméjű vagyok, hanem mert fel sem merült, hogy a vizsgálaton kívül is egy szál pólóban beszélgessek a nőgyógyásszal. Eddig már vagy 5 nőgyógyásznál megfordultam, és egyiknél sem merült fel, hogy eleve levetkőzve menjek be.

Egyébként mivel szinte soha nem hordok szoknyát, főleg télen nem, a nőgyógyászhoz is nadrágban megyek.

2016. febr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Az asszisztensek úgy tudnak beszélni a betegekkel, mint a kutyával.

Vissza kell szólni, elvégre ki a f.asz ő, hogy ilyen hangnemet üssön meg?

Utálom az ilyesmit, emberien is lehet szólni, de sokan nem tudnak, amint egy kis hatalmuk vav, elszáll az agyuk.

2016. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!