Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vastagbél tükrözés bódításban...

Vastagbél tükrözés bódításban vagy altatásban?

Figyelt kérdés
Tb alapon lehet kérni az altatást?Vagy kibírható a tükrözés bódításban is?Aki már volt ilyenen írja meg milyen volt.Én rettegek tőle,pedig 2 hét múlva elő vagyok jegyezve. :-(
2016. febr. 21. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Lehet kérni tb alapon altatásban, nekem is úgy volt, de nem minden kórházban van erre lehetőség.

Volt olyan ismerősöm, aki azt mondta bódításban semmit sem ézett, volt aki meg azt mondta, hogy mindent.

De ha altatásban akarod, akkor előtte szólni kellett volna, mert ahhoz vizsgálatok szükségesek.

2016. febr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Nekem háromszor is volt.

Végigmentek a teljes vastagbelemen, sőt a vékonyba is "belemásztak" 25 cm-re.

Nagyon kellemetlen, fájdalmas tud lenni, ha nem "tiszta" a belünk. Máskülönben kibírható.

A szövetmintavételek után erősen is vérezhet... és telefújnak levegővel.

Nem altattak, fel sem merült a dolog.


Bár mostanában a hasnyálmirigyemmel vannak gondok.

22/f

2016. febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Milyen panaszokat okoz a hasnyálmirigyed?Néha én is azt gondolom azzal van gondom mióta nincs epehólyagom.Holnap megyek a bélmosós receptért,meg laborbeutalóért.Azt bódításnál is csinálnak(labort)?Mikor elsőnek voltam én rákérdeztem a dokitól altatásba csinálják-e?Rávágta igen,de nem magyar doki,és más mindenki azt mondja csak bódítás van itt.Ezért most bizonytalan vagyok. :-(
2016. febr. 21. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Fájó, feszítő érzés a köldök körül (főleg balra tőle), a derékra, hátra is kisugárzik a fájdalom. Néha az epe/máj környékén is fáj, vagy a gyomornál (sok)pontszerűen szurkál. A bal oldalam fáj, feszül.

Nem igazán fogytam, van étvágyam, de nem tesz jót az étel.

Háton fekve nem fáj, csak kicsit érzem.

Olyan január 25-6 óta vannak ilyen tüneteim. Előtte csak nyomásra fájt a köldök alatt. Illetve, sokszor volt hasmenésem.

2016. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Kösz a lepontozást, basszátok meg. -.-
2016. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hasnyálmirigyre volt már vizsgálatod?Nekem volt vérvétel(enzimek) az jó lett,viszont azt olvastam attól még lehet gyulladásban...Hát nem tudom,de már elegem van a minden napos hasi tüneteimből. :-(
2016. febr. 21. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!