Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van valakinek ötlete, hogy...

Van valakinek ötlete, hogy mit csináljunk? Emiatt ki lehet hívni az ügyeletet, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Édesapámnak lüktető, migrénes felfájása van, már bevett két db Saridont, de mindkettőt kihányta. Ma már legalább 2-3 alkalommal hányt, és most sincs teljesen jól. Csak fekszik a kanapén mozdulatlanul, így tudja csak elviselni a fájdalmat. A vérnyomása rendben van, 124/55, 10 perce sincs, hogy megmértem.

2016. febr. 21. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én elmennék vele az ügyeletre. A hányás miatt.
2016. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Elvinni nem tudjuk, mert csak ő vezet nálunk, és ahhoz meg nagyon messze van. Max kihívni tudjuk őket.


De köszönöm a választ! :)

2016. febr. 21. 13:39
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Azok mérgek jó hogy kiokádta . A fejfájás teli gyomortól , víz és rost hiányától frontok miatt történik . Sok tea vagy normál víz ivása segít .
2016. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Talán csak összeszedett valami hányós vírust. Tegnap rajtam is "rajtam volt", de mára elmúlt.

Egy telefont megér, legalább mondjanak valamit.

Jobbulást neki!!!

2016. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben, még várunk, ha később sincs jobban, akkor meggondoljuk a dokit. Addig meg folyadékpótlás, pihi.
2016. febr. 21. 13:43
 6/12 A kérdező kommentje:

Lehet vírus is, de mostanában hétvégente így jön ki rajta a munkahelyi stressz. :(


Köszönöm a tanácsokat és a jókíváságot!

2016. febr. 21. 14:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Mérd meg ismét a vérnyomását, az alsó érték nagyon alacsony és nem írtad, hogy mennyi a pulzusa. Ha az magas, akkor nem ártana orvost hívni.
2016. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az 55 az a pulzusa, 70 valamennyi volt a DIA, ha jól emlékszem. Most elaludt, talán kicsit jobban lesz már, mire felébred.


Köszönöm a segítséget!

2016. febr. 21. 14:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz jobban akkor hívd fel az ügyeletet, mondd el a tüneteket és majd ők eldöntik, hogy szükséges-e kijönniük.
2016. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az lesz, köszönöm! :)
2016. febr. 21. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!