Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nektek is zúg a fületek?

Nektek is zúg a fületek?

Figyelt kérdés

Elég sűrűn járok fülészetre, mert mindig bedugul. Mostmár kimosni se nagyon tudják, mert ahogy elmegyek, ugyanúgy be van dugulva.

Majd most megyek nemsokára megint, viszont zúg is a fülem. Ez napközbe a zajok miatt nem feltűnő, de este alvásnál zavaró.

Nem fáj a fülem, csak be van dugulva és, ahogy játszok az arcomm érzem, hogy pattog valami a fülembe (nagyvalószínűséggel fülzsír).

Lehet valami problémám? Aggódok miatta.


2016. febr. 23. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem használj fülcseppet.az állandó fülmosás agresszív lehet a fül számára.Simán okozhat fülzúgást.Vagy próbálj kövirózsát csepegtetni a füledbe és a svédcsepp is jót tehet.Nekem a fülemet szerencsére sosem piszkálták.Én időszakosan olyat tapasztalok, hogy estéként, mikor már épp elalvás határán vagyok, akkor ilyen szapora kopogást, vagy talán inkább berregést hallok a fülembe.Nagyon idegesítő.Ha egy ideig füldugóval alszom, akkor elmúlik, de később van úgy hogy visszatér.
2016. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem, ha be van dugva csak felerősödik. Parafaolajat csepegtettem, de attól csak jobban bedugult.
2016. febr. 23. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Allergiától is lehet. Lámpázd a füledet ha van bioptron lámpád. Esetleg infra is szóba jöhet. A második válaszolónak meg lehet ideg alapon az a berregés szerű hang.
2016. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nana hogy zug. Kiskoromba felszurtak a fulem parszor. Asszem ketszer. Kopogasom egyszer nekrm is volt, az nagyon furcsa volt. A fulzugas alapszinten normalis szerintem, inkabb a fajdalmak a nem jok a ful kornyeken, azok jelenthetnek valamit.
2016. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!