Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki segítsen! Magán nőgyógy...

Valaki segítsen! Magán nőgyógyászt keresek Bp-n, kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Voltam már sztk-ban is, de abból köszönöm nem kérek.

Megfordultam több magán nődokinál. Empatikusak, kedvesek, de segíteni eddig nem tudtak. A problémám visszatérő.

Olyan nő segítségét várom, aki hasonló problémával küzdött, és talált orvost aki tudott segíteni neki. Több éve visszatérő hüvelyi fertőzésem van. Tavaly méhszájsebet is diagnosztizáltak, majd a következő orvos aki vizsgált, ezt észre sem vette. Mindkettő magán volt. Az utóbbit ezen az oldalon ajánlották. Sajnos időközben elvetéltem, és a kórházban a műtét után mondta a doki, hogy nagyon csúnya a méhszájam, megkérdezte mikor voltam nődokinál, elcsodálkozott mikor mondtam neki 2 hónapja. Ő felajánlotta a segítségét, hogy a 6 hetes vizsgálat után keressem meg, a magánrendelésén, de hozzá nem szeretnék visszamenni. Kit ajánlotok? A pénz már nem érdekel, csak legyek végre egészséges. Nem szeretnék orvosról orvosra járni.

Plusz hozzátenném, hogy már akkor is voltak folyásos problémáim, amikor még nem éltem nemi életet. Olyan orvost keresek mint pl egy professzor, vagy fertőzésekre specializálódott orvos. Idősebb orvoshoz szívesebben mennék, mert eddig csak fiatal orvosoknál fordultam meg.

Köszönöm.


2016. febr. 25. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Országos Onkológiai Intézet nőgyógyászata, itt a főorvos tuti megoldja a problémádat. Harcold ki hogy bekerülhess mielőbb! :)
2016. ápr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert kaptál?
2017. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vettek kenetet?
2017. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!