Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kihez forduljak? Ajánlana...

Kihez forduljak? Ajánlana valaki a XVIII. kerület környékén egy jó szülész-nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk. Olyan orvost szeretnék aki szakmailag is elismert, de leginkább kedves, és figyelmes.
2008. dec. 20. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan hányadik kerületben van a Jahn Ferenc Dél Pesti Kórház. Ott van egy nagyon jó főorvos, Dr. Bottyán Ferenc. Vecsésen is rendel egyébként szakrendelőben. én sajna elkerültem onnan, de előtte hozzá jártam évekig, nagyon meg voltam vele elégedve.
2008. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lőrincre gondoltál?? Az én dokim magánrendelője ott van, az Üllői úton. A Szent István kórházba dolgozik amúgy. Ha kell, írok tel.számot!
2008. dec. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Aha, az Lőrinc, igen. Hát azt megköszönném ha megirnád a telefonszámát meg a cimét, és akkor felkeresem. Az a kórház hol van ahol dolgozik?
2008. dec. 21. 09:29
 4/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok. A doki neve: Dr. Mészáros László. Magánrendelő:

1182 Bp, Üllői út 659.

Rendelés: Kedd-szerda-csüt. 15.-től 18.-ig.

Rendelő tel.száma: 061-292-27-57

Időpontot, vagy infót csak rendelési időben lehet kérni!

A Szent István kórház címe: Bp, Nagyvárad tér 1

Te hol laksz?

2008. dec. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igazán nagyon köszönöm!! Én a kettő közt, az Üllői ut 360 környékén lakom. Nekem mind a két helyszin nagyon jó, mert közel van. (Mostani orvosomhoz Óbudára járok a Kolosy térhez. Elég messze van...)Még egy kérdés: kb. mennyibe került egy vizsgálat a magánrendelőben? (UH-val)

MÉg egyszer nagyon köszi!!

2008. dec. 22. 17:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok megint. A terhes gondozás 5e Ft/alkalom. Én havomta jártam kb, volt mindig UH is.a csinál a doki pl rákszűrést, akkor 8e Ft, de egyébként 5e ft. Szerintem korrekt ár.
2008. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Az ünnepek után, január elején fel fogom keresni!!!
2008. dec. 22. 20:11
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, csak egy utolsó dolog: nála is szültél?? Melyik kórházba és mennyibe került?
2008. dec. 22. 20:12
 9/10 anonim ***** válasza:
dr. Bottyán Ferenccel kapcsolatban van tapasztalatom, nem volt kedves és figyelmes. Első nőgyógyásznak fiataloknak én nem ajánlanám. Nem kaptunk tájékoztatást, sem biztatást. Remélem csak fáradt volt! Első élménynek katasztrófa egy kislánynak!
2009. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én Bottyán Ferencnél voltam életemben először nőgyógyásznál, 20 évesen. Körbemutatta a rendelőt, megmutatta mivel mit csinál, stb. nagyon szimpi volt. Csak azért nem járok már hozzá, mert 200 km-re költöztünk tőle.Lehet csak fáradt volt, vagy ilyesmi.
2009. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!