Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sasszem klinikai műtéttel...

Sasszem klinikai műtéttel vannak tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Nos hát mostanában nézelődöm, hogy milyen műtétek vannak és kik végzik. Leginkább a Sasszem klinikát javasolták, de azért megkérdeznélek titeket, hogy ti mennyire vagytok vele megelégedve? Azt a szolgáltatást néztem ki ami "Sasszem NO-Touch PRK lézerkezelés" nevet viseli. Hiper-szuper technika ami 100%-os pontossággal végzi el a lézeres kezelést. Szerintetek? Ajánljátok a Sasszem klinikát?


Mégiscsak a szememről van szó és nem szeretnék olyan helyre menni, ahol csak rontanak a helyzeten, illetve nem olyan a hatás ahogy azt ígérik...


[link]



2016. febr. 26. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Engem már több mint egy éve mütöttek meg, igaz nem ilyen eljárással és nem ők csinálták. Ezért nem is tudom, hogy milyen a klinika, de én is utánna néztem sok helynek és én a debreceni Orbi dent nél maradtam és a Lasik műtétet csináltattam meg. Közelebb is van hozzánk és már többen ajánlották őket és persze árban is nagyon jó. Nagyon kedvesek voltak velem, és csak jót tudok mondani róluk, amiről tudonom kell azt meg mondták, ha kérdeztem válaszoltak rá. Szóval nem hallgattak el semmit sem.

Ezt az eljárást nem tudom milyen lehet amit írtál,de ami az alap Prk azt nem sokat választják, az utánna való fájdalomtól, unokanővérem pl. gyógyszerrel tudott csak aludni 2 napig miután prk műtéttel megműtötték. De ugye ezt is embere válogatja. Pesze vannak olyan szem adottságok amit csak a Prk műtéttel lehet műteni.

Szerintem rontani nem rontanak rajta az biztos, mert több féle gépen megvizsgálnak előtte.

2016. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kedden megyek a Sasszemklinikára műtétre. Sima PRK kezelés .


A vizsgálaton nagyon kedvesek voltak , segítőkészek . Bemérték a szemem 5-6 féle géppel , kikérdeztek betegségekről , leolvastattak táblát , majd elmondták ,hogy fog zajlani az egész.


19/F

2016. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 hete volt műtétem. Femto highend lasik eljárással ami az egyik legmodernebb most itthon.

Semmi rosszat nem tudok mondani.

Nekem a prk eljárás nagyon idegen és nem túl modern. Igaz, hogy olcsóbb (amit én csináltattam ott 1 szem volt annyi mint a prk-nál a két szem műtétje) de én hosszútávon hallottam hogy 10-15 év múlva újra bekövetkezik a romlás. Illetve amiért nálam kizáró ok volt az a hosszú gyógyulási idő. De biztos, hogy rosszabb nem lesz azzal sem :)

2016. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2#-es vagyok.


Túl vagyok a sima PRK műtéten , az 1.-3. nap tényleg kellemetlen volt , 1. nap altató , fájdalomcsillapító , fényérzékenység jelentkezett.


Ma volt a 3. napi kontrollom , azt mondta az orvos ,hogy szépen begyógyult a szaruhártya , jövőhéttől várhatóan elkezdek normálisan látni .


A műtét valóban fájdalmatlan , semmit nem érzel , ráadásul akik bent vannak baromi kedvesek .


Sok sikert és vágj bele szerintem :)

2016. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 villanyreszelő válasza:
100%
Szia, engem hat éve műtöttek, tökéletesen elégedett vagyok az eredménnyel.Nagyon profik,maximális ellátás, udvariasság.Amit ígértek teljesítették, sőt kicsit túl is szárnyaltuk a várakozást.Amit megígérnek az úgy is lesz, ha betartod a szabályokat. Nem beszélnek a levegőbe.
2016. márc. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat! Ez a kezelés annyiban más, hogy egy nagyon pontos gépezet végzi el a műtétet, talán így jobban kizárva az emberi hibákat. Ez a gép is elsőként van jelen Magyarországon a Sasszem klinikán.

Egyébként rengeteg helyről olvasom, hogy ajánlják a Sasszemet. Egy-két hónapon belül szeretnék én is Sasszemű lenni :)

2016. márc. 30. 08:00
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp vágj bele , és csináltasd meg minél előbb :)


#2-es vagyok így utólag.


Kedden voltam 1 hónapos kontrollon .


A bal szemem 110% a jobb 125% . Minden tökéletes , nagyon örülök :)

2016. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok :D aki esetleg még ide vetődik annak leírom, hogy már megvan az időpontom. Eddig csak a vizsgálatról tudok nyilatkozni. Mindenki nagyon kedves, segítőkész, precíz. Abszolút nem aggódom, valahogy úgy érzem jó kezekben leszek és alig várom hogy tisztán lássak. Úgyhogy ajánlani tudom mindenkinek :)
2016. máj. 22. 10:47
 9/13 anonim válasza:
A NO-Touch PRK-val lesz/volt a műtéted? Tapasztalatok? :)
2016. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Xeraf válasza:

Szia

Én két napja voltam femto kezelésen a sasszemklinikán!

-8és-9 es dioptriával!

Kicsit bevoltam tojva a műtéttől de semmit nem érezni.Nagyon kedvesek az orvosok.

Műtét után folyamatosan tisztul a látás.

Ma két napja,hogy volt a műtét és 100%os a szemem. És még jobb lessz!!

Nekem egy álom valósult meg!

Sokba kerül de visszajön az ára!

2016. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!