Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sasszem klinikai műtéttel...

Sasszem klinikai műtéttel vannak tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Nos hát mostanában nézelődöm, hogy milyen műtétek vannak és kik végzik. Leginkább a Sasszem klinikát javasolták, de azért megkérdeznélek titeket, hogy ti mennyire vagytok vele megelégedve? Azt a szolgáltatást néztem ki ami "Sasszem NO-Touch PRK lézerkezelés" nevet viseli. Hiper-szuper technika ami 100%-os pontossággal végzi el a lézeres kezelést. Szerintetek? Ajánljátok a Sasszem klinikát?


Mégiscsak a szememről van szó és nem szeretnék olyan helyre menni, ahol csak rontanak a helyzeten, illetve nem olyan a hatás ahogy azt ígérik...


[link]



2016. febr. 26. 15:05
1 2
 11/13 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Milyen tapasztalataid voltak a Sasszem klinikán a NO-Touch PRK lézerkezeléssel? Műtét után közelre is jól láttál 1-2 hét elteltével, mert olyan tapasztalatokat is olvastam, hogy sajnos nagyon lassan javult meg a közelre látás, viszont távolra szinte azonnal jól láttak.

Válaszodat előre is köszönöm!

Egy PRK lézerkezelés előtt álló kérdező

2016. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem No_touch PRK-m volt. nem igaz, hogy ne lenne modern, hisz ezt is az egyik legmodernebb lézerrel végzik. A lebenyes kezelés nem modernebb csak más eljárás. Én pl attól idegenkedtem, hogy egy soha vissza nem forradó lebeny legyen a szememben, habár elvileg nagyon nehezen mozdulhat el vagy válhat le, én inkább kibírok két nap fájdalmat és pár hét homályosabb látást, de a PRK után teljesen begyógyul a szem, nem lesz lebeny, stb.


A No-touch PRK annyival jobb a sima PRK-nál, hogy a felső hámréteg eltávolítását nem az orvos végzi, hanem azt is a lézer. Kisebb felültet érint, jóval vékonyabb hámréteget szed le és talán a gyógyulás is gyorsabb és pontosabb.


Nekem két napig fájt és fényérzékeny volt, utána a fájdalom és fényérzékenység elmúlt. Három hétig elég homályosan láttam, utána már csak a közeli dolgokat láttam homályosabban. Számítógépe munka kicsit lassab volt, a kis számokra jobban kellett fókuszálnom, és kb a 3. hónaptól állt be 100%-ra.


A 3. napon 10% volt nekem is a látásom, de miután leveszik a védő-lencsét (asszem egy hét után), utána romlott, 70-80 %-ra. 3. hónaptól 100, a 7. hónapban már 125 százalékos mindkét szemem (most épp a 9. hónapban járok, teljesen jól látok :)).

2016. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, annyit elfelejtettem, hogy nekem is OptikMednél csinálták, tudtommal csak itt van jelenleg no-touch PRK. Segítőkészek, türelmesek, kedvesek. Elégedett vagyok velük.
2016. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!