Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha magándokinál csináltatok...

Ha magándokinál csináltatok korzettet akkor kell fizetni érte?

Figyelt kérdés
És ha sima ingyenes kórházban csináltatom akkor kell fizetni?

2016. febr. 26. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
?? Mit akarsz csináltatni kivel?
2016. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az mi az? Magándikinál mindenért fizetni kell.
2016. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyanok válaszát vártam akik legalább tudják,hogy mi az.
2016. febr. 26. 17:55
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Fizetni kell, csak a mosdóhasználat ingyenes. Így ok?
2016. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magándokinál is, államinál is fizetni kell érte, csak államinál valamivel olcsóbb.
2016. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én igaz, nem magándokinál csináltattam, de ott is nagyon húzós lett volna az ára. Ezért csináltattunk egy közgyógy kártyát, és azzal ingyen megkaptam a korzettet. Kérdezz utána, mert nem biztos, hogy ez magándokinál is így megy :)
2016. febr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké, én biztosra mondom, mert dolgoztam magándokinál: Szóval egyrészt ugye magán helyen fizetni kell az összes vizsgálatért ami eleve nem kis összeg, másrészt az ilyen orvosok azt is megválogatják, hogy kiktől rendelnek be gyógyászati segédeszközöket, ezért az biztos, hogy a legdrágább, legminőségibb helyről lesz berendelve, vagyonokért.
2016. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnos a korzett nem sokat használ, keress rá itt a gerincferdülésre trx szel nagyon jó gyakorlatok vannak, a lényeg, hogy a hátizom adjon egy fűzőt, és akkor nem kell mesterséges ami csak egy mankó
2016. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!