Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy lehet az, hogy este...

Hogy lehet az, hogy este 21.40 -re kaptam idopontot MRI- vizsgalatra az Istvan korhazba? Beutalom van, es nem eletveszelyes surgos a dolog. Hogyhogy ilyen keson is van rendeles? Van ennek hatranya, ha ejjel megyek? Akkor is megcsinaljak rendesen?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Az út a kórházig a legéletveszélyesebb. Képzeld csak, mennyi veszélynek vagy kitéve!
2016. márc. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan rendesen megcsinálják, mintha délelőtt, vagy délután mennél.
2016. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom rengetegen vannak előjegyezve MRI-re, az orvosok meg úgyis bent vannak éjjel-nappal a kórházban, így hamarabb sorra kerülünk.
2016. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ènis este voltam:))
2016. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elnezest,nem is istvan korhaz,hanem raditec kft.
2016. márc. 8. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgálat automatikus, beallitjak és a gép végzi a dolgát. Leletezni majd valamikor a következő napokban fogja az orvos.

Sajnos kevés MR van, így jobb a kihasználása

2016. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Központi Radiológiai Diagnosztika Osztály

Információk

Hazánk egyik legnagyobb, komplett felszereltségű, teljesen digitalizált Radiológia Osztályával – a hét minden napján, 24 órában – biztosítjuk az átfogó képalkotó diagnosztikai hátteret.


Ez a Honvéd kórház leírása


Megkérdezhetem mikor kérted az időpontot?

2016. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
24 oraban is van? ah,a, koszi.
2016. márc. 24. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!