Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudtok ajánlani Békásmegyeren...

Tudtok ajánlani Békásmegyeren megbízható háziorvost?

Figyelt kérdés
Vagy akár a III.kerületben.

2016. márc. 18. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem dr. Horváth Edit Márta jó a Csobánka téren.
2016. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Sajnos jó orvost nem tudok ott, de akiket nem ajánlok:

Dr. Tóth Gyöngyike

Dr. Sléder Éva

Dr. Kocsis Zsolt

Mindháromhoz volt már szerencsém, szerintem egyik sem jó orvos. Csak az antibiotikumot ismerik, diagnosztizálni nem tudnak, és a betegekhez való hozzáállásuk sem volt megfelelő. (lekezelő, nem figyel oda, amit mond a beteg, stb.)

2016. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Dr. Tóth Gyöngyike brutális, őt mindenképpen kerüld el!! Esetleg Dr. Bencsó Éva róla jókat hallottam csak állítólag az asszisztense egy oktondi nőszemély aki mindenbe beleszól amihez köze sincs.
2016. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is szeretnék átiratkozni egy másik háziorvoshoz, ha lehet a csobánka téri rendelőben. Ha van már tapasztalatod megosztanád velem?


Egyébként, ha még aktuális, én dr. Tóth Ilonát se ajánlanám, mert botrányosan lekezelő tud lenni...

2016. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!