Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit kezdjek a begyűlt körmömmel?

Mit kezdjek a begyűlt körmömmel?

Figyelt kérdés

[link]


A középső ujjamról sajnos napokkal ezelőtt lerágtam a körmöm és be is gyűlt, rákötöttem paradicsomot, ma pedig kijött a genny, de most még nagyobb és kemény a bőr is annak az ujjamnak a végen.

Mivel lássam el házilag?

Mi segítene?

Előre is köszönöm!


2016. márc. 29. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg jegelni, kend be Tetran kenőccsel, és áztasd kamilla teában. Ha ezek sem segítenek menj el gyógypedikűröshöz.


Ui:amikor nekem az ujjamon begyullad a köröm mert lerágom, akkor 1 hét alatt elmúlik mindenféle cucc nélkül.

2016. márc. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor szépen kiáztatom és körbevágom, valahol benőtt a köröm, ahol lerágtad, rossz irányba indult el a növekedés, ezért gennyed.
2016. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!