Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem merem lenyelni a...

Miért nem merem lenyelni a gyógyszert?

Figyelt kérdés

16 éves fiú létemre nem merem egészben bevenni a gyógyszereket, mert félek.

Az Algopyrint csak kettébe törve merem bevenni, az ilyen Augmentin méretű kosárlabdákat pedig négybe.. Bár múltkor négybe volt törve, de az egyik részét így sem tudtam lenyelni, vissza kellett köhögnöm, mert majdnem megfulladtam tőle.


Kicsit már gáznak érzem, mert mi lesz, ha majd esetleg közösségben kell bevennem gyógyszert!? Nekiállnék ott törögetni, az kicsit kínos lenne.


2016. ápr. 3. 08:53
 1/2 anonim válasza:
89%

Én csak félbetörve veszem be a nagyobb gyógyszereket. Még néha így is megakad a torkomon. Miért lenne gáz, ha így veszed be?


Ne idegesíts... -.-"

2016. ápr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vagyunk így vele, én is rettegek ha le kell nyelnem gyógyszert, egyszer volt egy megakadt gyógyszer és azóta stresszelek, nagoybb gyógyszert be sem tudok venni.
2016. ápr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!