Ez minek a jele?

Figyelt kérdés

Tegnap tojást ettem vacsorára és ma reggelre be is lázasodtam, olyan 38 -39 fok körül. Nagyon beöltözve aludtam, és néha rázott a hdeg, most szobahőmérsékletű idő van. Nem ettem ma semmit csak egy mekis szendvicset és epret, picit hányingerem lett.Hasmenésem is van de nem viz àllagu, kicsit jobb

Segítsetek! Ez mi lehet?



2016. ápr. 7. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet valamilyen vírusos betegség, menj el a háziorvoshoz.

Amúgy hányinger és hasmenés esetén diétázni kell, mekis kaja és eper egyáltalán nem jó ilyenkor.

2016. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mot kehetne enni? :(
2016. ápr. 7. 15:55
 3/9 A kérdező kommentje:
Mit lehetne enni*
2016. ápr. 7. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez valoszinuleg szalmonella.
2016. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Piritos kenyeret teaval.
2016. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De akkor a csaladomnak nincs es ok is tojast ettek, nekin semmi bajuk
2016. ápr. 7. 16:04
 7/9 A kérdező kommentje:
Hànyni még nem hànytam
2016. ápr. 7. 16:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csak neked van, akkor vírusos dolog. Sós vízben főtt burgonyát. ropit egyél csak, semmi mást és igyál sok vizet, teát. Ha már jobban vagy, akkor térj vissza fokozatosan a megszokott ételekre, de pár napig ne egyél zsírosat, fűszereset, édességet, és gyümölcsöt se.
2016. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi, voltam dokinál és ő is ezt mondta

Utolso válaszoló:)

2016. ápr. 7. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!