Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma megmérték a vércukromat és...

Ma megmérték a vércukromat és 0,7 volt éhgyomorra a védőnő azt mondta nagyon alacsony és háziorvoshoz kell menni, kicsit agodok hogy miért/minek a jele lehet, szerintetek?

Figyelt kérdés

#vércukorszint #alacsonyvércukorszint
2015. nov. 25. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0,7-es vércukorral csoda, hogy fel tudtál kelni!
2015. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pedig annyi volt..már jo ideje szédelgek állandoan
2015. nov. 25. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy annak a jele, hogy rosszul mérték. Ha kevés vér került a tesztcsíkra, ilyen értéket ír ki, jártam már én is így, az éhgyomrim 4,1 lett, a 90 perces meg először 0,valamennyi, mint neked. Új tesztcsíkkal, több vérrel megismételve már 5,1 lett. Szerintem inkább hibás mérésről van szó.
2015. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a mérésel nem lehetet gond mert elöttem vagy 30gyerek volt a tesztcsíkra meg ráis kérdeztem utolag hogy elegendö vér került-e rá és azt mondta hogy igen..de miért lehetet ilyen alacsony??gondoltam volna hogy az lesz dehogy ennyire,nagyon félek
2015. nov. 25. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
0,7-es vércukorral már nem is élnél, de minimum kóma. Tuti, hogy nem jól mérték.
2015. nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is egy ilyen típus vagyok.

én eleve nem megyek éhgyomorra vérvételre, mert állandó cirkusz van utána.

tinikorom óta két nutellás kenyeret megeszek előtte és fél liter kakaót megiszom hozzá.

egy óra múlva vegyenek vért, akkor tetőzik, és úgy a vércukrom eléri akár a 3-at is!

persze szokták mondani hogy igyak nyugodtan előtte cukros teát ha ennyire alacsony, és én csak mosolygok hogy oké legközelebb úgy lesz :)

2015. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy rosszul mérték. Nekem is vannak gondok a cukrommal, mert állandóan alacsony, de 2,7 alá még soha nem ment és akkor már úgy kellett összekaparni. 0,7-es cukorral már kómában lennél vagy nem élnél. Az alacsony vércukorszintnek nem csak a szédülés a velejárója, hanem tartósan fennálló esetben máj, vese és agykárosodás lép fel.

Az írásod alapján még észnél vagy tehát a mérés téves volt. Előfordul.

2015. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer 1,7-tel elájultam.

Szóval vagy elmérték, vagy irtó nagy mákod van

2021. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!