Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van arra lehetőség, hogy a...

Van arra lehetőség, hogy a háziorvosnál vegyék le a vért a vérvételhez?

Figyelt kérdés

Sokkal egyszerűbb lenne, mivel a háziorvosi rendelő itt van gyalog 1 percre, az SZTK-ba viszont minimum 20 perc az odajutás. Mindig millióan vannak, hiába mentem oda a múltkor is fél 7-re, már 60-an voltak előttem, +jöttek a kismamák is, akiket soron kívül fogadnak, így 9 óra után végeztem. Másrészt az asszisztensben sokkal jobban megbízom, ismerem is őt, így könnyebben tudnám kezelni a vérvétellel járó stresszt, mint egy tömött SZTK-ban... :D

Szerintetek ilyenre van lehetőség? Elvileg kéne lenni a háziorvosi rendelőben is vérvételnek, csak kérdés, hogy azt ki veheti igénybe...



2016. ápr. 8. 14:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
#10-es, 10-ből 9 ápoló/nővér egy laza mozdulattal telibe találja, véradáson is mire megnyikkanhattam volna már a vénában volt, viszont ha elsőre nincs meg akkor hajaj.... mondjuk az a védőnő egy érdekes dolog, kb minden 3. embernél hasonló volt, nálam úgy kezdte "remélem ma menni fog", de egyik karból sem sikerült neki, pontosabban egyetlen csepp vér jött ki aztán the end.
2016. máj. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
18%

Kérheted, hogy csecsi tűvel vegyenek a kézfejedből.


Azt mondják, hogy úgy fáj, de nem annyira, mint amikor agyon-vissza próbálkoznak.

2016. máj. 5. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
45%
Persze! Nekem mindig ott veszik le! Nem mennék máshova csak ha nagyon muszáj lenne :)
2016. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!