Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek ha oda megyek a...

Szerintetek ha oda megyek a patikaba hogy be kell adjak magamnak egy injekciot akkor beadja nekem a patikus? Izomba kell es en nem merem mar fel van szivva stb

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem, mert nem evett meszet. Izomba injekciót NEM adhatsz be magadnak, ilyenre orvos nem utasít.
2016. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem .

Menj a háziorvoshoz vagy az asszisztenséhez, azért vannak .

2016. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na mindegy akkor beadom en magamnak csak nem lesz baj
2016. ápr. 11. 20:42
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is volt olyan szitu, hogy azt mondták, hogy adjam be magamnak hasba, de én mondtam, hogy ilyet nem csinálok: háziorvos megcsinálja, illetve ha nem rendel, akkor az ügyeleten beadják.
2016. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Beadom en neked!
2016. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem, házidoki, asszisztens, nővér vagy ügyelet adja be. Nehogy légbuborék legyen benne!
2016. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na megtortent, lefertotlenitettem a fenekem folotti reszt, felszivtam a cuccot at tettem egy masik tut,kicsit megpockoltem es kinyomtam belole egy kicsit es igy belenyomtam a fenekem folotti reszbe vissza szivtam egy picit es mar toltam is be, elegge fajdalmas es ezt meg 4x kell megismetelni
2016. ápr. 11. 20:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Reszvetem! En nem lennek rakepes 😭
2016. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kitartás haver, én az első mozdulatnál elájultam volna.
2016. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Cartilago ***** válasza:
milyen injot adtál be? HA izomba beadandót írnak ki, akkor el is mondják, hogy hol és hogy tudod beadatni. Ha háziorvos írja ki, be is adja, ha szakrendelő, akkor ők is. Minden egyéb esetben( pl ha gyúrsz és azért kell) nem szívesen adják be, mert nem törvényes, de a felelősség az övék:)
2016. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!