Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek ha oda megyek a...

Szerintetek ha oda megyek a patikaba hogy be kell adjak magamnak egy injekciot akkor beadja nekem a patikus? Izomba kell es en nem merem mar fel van szivva stb

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 20:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nem érem, miért kaptam lepontozást. Izomba, vénába adandó injekciót csak egészségügyi szakember adhat be, ilyeneket nem adnak úgy, hogy nesze, itt a recept, váltsd ki, szúrd be magadnak. Én sokféle injekciót adtam be magamnak (tüszőérlelő, tüszőrepesztő, vérelvadásgátló), de ezek mind bőrbe adósak voltak.


Persze ha most valami testépítős baromságról beszélünk, az más, de az nem orvosi kérdés. Saját szakállára mindenki azt nyom magába, amit akar, de ehhez épeszű patikus nem fog asszisztálni.

2016. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!