Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma adtam a háziorvosomnak egy...

Ma adtam a háziorvosomnak egy ezrest, egy laborbeutalóért. Ez már hálapénznek számít?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 13. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Miért adtál pénzt egy beutalóért?

2016. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mert jó orvos. Jó orvosa annak, aki fizet.

Aki nem perkál neki, azt le se szarja.

2016. ápr. 13. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Oké, innen ez egy troll kérdés.
2016. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Én nem pénzt szoktam adni, épp elég a magánrendelésen az 5ezres kötelezően számla nélkül... mert a térségben nincs endokrinológia vagy csak év végére időpont... El se fogadná a háziorvosom és a fogorvosom, csokit, kávét szoktam, azt is nehezen fogadják el.

2016. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sokan álomvilágban élnek.. Néha KELL fizetni, hogy olajozottan menjenek a dolgok. Manapság már nmem is csak néha..
2016. ápr. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mi háziorvosunk hálapénz nélkül is ad beutalót laborvizsgálatra, kérni sem kell.
2016. ápr. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 homo ludensz ***** válasza:
Én sem adnék mert ha a doki részéről felvetődik egy laborvizsgálat szükségessége akkor azért írja fel automatikusan mert olyan dologra kíváncsi amit csak abból tudhat meg. Végül is azért a háziorvosom és a TB.-kártyám hozzá van leadva amit valamilyen szinten a TB. honorál. A házi dokik a nekik leadott TB. kártya arányában kapják a TB.finanszírozást.
2016. ápr. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
HÁLA az égnek, hogy nem adtál többet. Soha nem jutott még eszembe háziorvosnak pénzt adni. Szerencsére ritkán is látogatom meg.
2016. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!