Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi hálapénzt illik adni...

Mennyi hálapénzt illik adni egy pszichiáternek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 14. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Pszichiáternek? Azért, hogy teletöm mérgekkel? Még ezt sem hallottam!
2016. ápr. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semennyit.
2016. ápr. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Vicces, hogy mennyi tanulatlan, képzetlen, buta ember van itt... "teletöm mérgekkel"... mintha a sötét középkorban élne.


Amennyit jónak gondolsz, ezért hálapénz. Nyilván, ha csak 1szer voltál beszélgetésen, akkor semennyit, de ha egy évtizedek óta fennálló betegségből gyógyított ki hosszú hónapok, évek alatt, akkor amennyit gondolsz. Szerintem az is előfordult már, h valaki 20.000-est adott. Szerintem legtöbben tárgyi ajándékokat adnak. Ami jó, de egy idő után nem tud vele mit kezdeni a pszichiáter, max továbbajándékozza. Szerintem az átlag valahol 500 és 2000 között van, de nagy az átlagtól vett átlagos távolság (szórás).

2016. ápr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy fillért se! Eszedbe se jusson! Rögtön nagyobb Betegnek kiált ki, hogy minél tovább fejhessen! A haszna meg egyenlő a nullával!
2016. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül csak pénzzel lehet kifejezni a háládat. Amennyiben olyan a szakmád, munkád, hogy kölcsönösen hasznára lehetsz a dokidnak, másképp is meghálálhatod. Én pl. grafikus-festőművész vagyok. Adott volt, hogy több esetben egy-egy alkotásommal köszöntem meg mások munkáját.

Első gyerekünk születésénél az orvosnak nem pénzt adtunk, hanem egy aranynyakláncot egy holdkő medállal. Nagyon ürült neki! (nővérem ékszerész és általa jutányosan jutottunk hozzá) Nagyon jó érzés volt, mikor a második gyerekkel való terhességi vizsgálaton észrevettük, hogy a doki hordja a tőlünk kapott nyakláncot! :-)

Hasonlóan kellemes élmény viszontlátni alkotásaimat azoknál, akiknek ajándékba adtam!

A tárgyak emlékőrzők, a pénz pedig csak pénz!

2016. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ha hulye vagy akkor semmit :D Nem ertem mi a francnak kellene barkinek is halapenzt fizetni? Eloszoris buntetendo, masodszoris- gondolom te se kapsz a munkahelyeden a fizeteseden kivul plussz halapenzt. Ez egy idiota teveszme, ami megengedi, hogy az orvosok teletomjek a zsebuket.
2016. ápr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kellegypofon válasza:
Elnézve, hogy milyen súlyos eset vagy, annyi pénzed nincs.
2016. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!