Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova menjek alvásvizsgálatra?...

Hova menjek alvásvizsgálatra? Mivel 4-5 éves korom óta kisebb-nagyobb megszakításokkal éjjelente úgy kelek fel, hogy nem tudok mozdulni, sem levegőt nem kapok. Hozzászoktam már, azért nem tulajdonítottam ennek nagyobb jelentőséget.

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm viszont rámutatott, hogy ezek nagyon is komoly dolgok.


Hova lenne legjobb alvásvizsgálatra mennem? A "Honvédkórház Neurológiai Osztály Alvásdiagnosztikai és Terápiás Központ, Budapest" -en gondolkozom most, ugyan Győrben lakok.


Fáradékony vagyok, súlyos hangulatingadozásaim vannak és egyre rosszabbul vagyok szellemileg. Ugyan nem ennek az egy dolognak tulajdonítom ezeket, de jó lenne pontot rakni a dolgok végére egy átfogó, teljes körű vizsgálattal, ahol jól értenek ehhez, nem csak egy "úgy ahogy" megnéznek vizsgálattal.



2016. ápr. 17. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen gyerekkoromban, úgy hívják hogy alvási paralízis.

stressz,hirtelen életmód váltás és rémálmok okozzák.

2016. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok és 4-5 éves korom óta tart. Nem hiszem, hogy ezt annyiban kellene hagynom. Ezért írtam ezt a kérdést.
2016. ápr. 18. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!