Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14éves fiú vagyok hónapja...

14éves fiú vagyok hónapja észre vettem hogy kisebb a bal herém és most nem tudom most az a gond hogy a jobb nagyobb vagy hogy a bal a kisebb? meg mintha folyadékot éreznénk minimálist Nem biztos hogy folyadék, orvoshoz nemnagyon akarok menni

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

"orvoshoz nemnagyon akarok menni"


Ne is menj, mind sarlatán, csak a gyógyszerlobbinak dolgoznak! Aztán a vége úgyis ugyanaz: lerohad a heréd így is úgyis. Orvos nélkül olcsóbb.

2016. jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát az tényleg ciki ha egy orvos bácsi kezdi morzsolgatni. Szerintem keress egy orvosnőt.
2016. jan. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Engem 10 éve kb kinevettek amikor ezzel mentem el orvoshoz. Azt mondták hogy a bal here kisebb a jobbnál ami észrevehető de nem akkora különbséggel. Mondták hogy ha nem érzek fájdalmat a nagyobbnál spontán akkor bajnak nem szabad lennie meg az a folyadék amit érzel az azért van mert tele vagy ott ugye önkielégítéssel ez megoldódik vagy menj nőhöz :)
2016. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
A két here általában nem egyforma nagyságú. Sőt az egyik általában lentebb is lóg. Ez így normális.
2016. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

Nem gond,normális,a legtöbb embernek a páros szervei nem teljesrn szimetrikusak,egyező méretük,tehát az egyik kicsit kisebb(van akinek jóval kisebb és normális).


Tehát a fiúknak,férfiaknak a heréjük nem egyforma méretű,míg nőknél az egyik mell picit kisebb.


De ha a jövőben bármi gondod lenne a nemiszerveddel,azt tud 14 éves kortól egyedül lehet urológushoz menni,beutaló nem kell,csak tb kártya,személyi igazolvány,lakcím kártya.Vagy simán rendelési időre lehet elmenni vagy telefonon időpontot kérni. A legtöbb urológus férfi és van külön vizsgáló ahol az orvossal négyszemközt vagy vizsgálat alatt.

2016. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha folyadékot érzel a herezacskóban az hydrocele is lehet. A heréid nem egyformák. Akkor kell felfigyelni, hogyha sokkal nagyobb az egyik, mint a másik, avagy a másik sokkal kisebb.
2016. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
A herék nagysága alapból sem egyforma .Bizony jól érezheted a folyadékot is ,hisz here burkon belűl egy vízenyős védő burok helyezkedik el,ezzel is védve a here legfontosabb részét .Nullapontot megér a válaszom,de erre rá is kereshetsz,és elolvashatod ,így van .
2016. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!