Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van rajtam kívül még valaki,...

Van rajtam kívül még valaki, akinek az éves üzemorvosi vizsgálaton bugyira kell vetkőzni? 21 éves vagyok és irodában dolgozom.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
igen. a barátnőm. pedig ő se nem szép, se nem jó nő...ne higyje már mindenki magáról azt h az üzemorvos rágerjedt az alkalmazottra.,...
2010. ápr. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és mit vizsgál meg a barátnődnek? mert engem szinte tetőtől talpig, kivéve ott...
2010. ápr. 7. 01:31
 3/8 anonim ***** válasza:
neki is kb mindent. de ez csak először fordult elő, amikor új alkalmazott volt
2010. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Az is kiderül a kérdésből hogy a kérdező csúnya? Mert nekem ez nem jött le, bár ettől függetlenül lehet hogy az. Énis most voltam,igaz nem hordok bugyit,csak boxert de nekem csak olvasnom kellett pár sort, meg vérnyomásmérés...

De ha irodista vagy,kit érdekel hogy van-e pl lúdtalpad? Azért érdekes.

2010. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Önmagában a kérdésed is paradoxul hangzik! Mi az,hogy "kell"? Ilyen nincs, hogy "kell"!

Az lehet, hogy az orvos alapos vizsgálatot akart végezni, ezért kérte, hogy vetkőzz bugyira, de ezt nem kötelező megtenni :) Te azt hitted, hogy muszáj? :D

Ha azt mondod nem akarsz levetkőzni akkor nem vetkőzöl le és kész!

Irodai dolgozóknál meg pláne nem! Max a sima belgyógyászati rutint ajánlatos megcsináltatnod ami ugyebár annyi, hogy : Vérnyomásmérés,szív és tüdő meghallgatása sztetoszkóppal és szájbanézés! ENNYI! Ehhez pedig semmit nem kell magadról levenni.Max a pulóvert, de azt is csak akkor ha hosszúujjúban vagy a vérnyomsmérés miatt.

De ha nem akarod elvileg még EZT SEM KELL....

2010. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy haverom ment valami céghez összeszerelő munkára. Na őt úgy megvizsgálta az orvos, hogy csak na. És mondták, hogy ha nem veti alá magát a vizsgálatnak, akkor nem veszik fel, tehát nem volt mit tennie.

A lényeg, hogy egy szál alsóig le kellett vetkőznie. Még a zoknit is levetették. Iszonyú alaposan megvizsgálta sztetoszkóppal az orvos. Jönni-menni kellett egy szál gatyóban a rendelőben, nyirokcsomókat, hónaljat mindent áttapintott, még a mellkasát és a mellbimbóit is, mint egy nőnél az emlővizsgálat. Aztán fel kellett feküdnie egy vizsgálóasztalra alapos hastapi és mégegy szívhallgatás és egy laza mozdulattal lerántotta a doki a gatyát és nagyon alaposan megvizsgálta a heréit és a bőrt is hátrahúzta. Utána meg a fenekébe is benézett. Úgy le volt dermedve, hogy eszébe sem jutott emberijogozni, aztán mondták neki, hogy előző nap egy fickó hepciázott és elzavarták.

2011. ápr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

14:53-as!

Ez már a HIHETETLEN kategória!

Mi köze egy üzemorvosnak a munkavállaló nemiszervéhez?? Ezért fel kéne jelenteni!

A nemiszerv vizsgálat magánügy! Semmi köze hozá egy üzemorvosnak! Ilyesmire senkit nem lehet kötelezni!

2011. ápr. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmetekbe ezt a topikot is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..

2011. ápr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!