Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Reflux betegséget állapított...

Reflux betegséget állapított meg az orvos. Ez annak is a tünete?

Figyelt kérdés
Üdv! Mai napon voltam gyomortükrözésen, ahol refluxot állapított meg az orvosom, savcsökkentőt írt fel. Megkérdeztem tőle, hogy picivel a köldök feletti égő érzést is ez okozhatja-e, azt mondja hogy meglehet. Akkor most okozhat-e ilyen tünetet, vagy nem? Bocsánat ha hosszú lett, most voltam életembe 2X kórházban (16/F)

2016. máj. 4. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, okozhatja, sőt néha rekedtséget és köhögést is okoz, meg gyakori büfögés.
2016. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A reflux ha jól tudom azt jelenti,hogy a gyomrod nem zár teljesen. A köldöködnél nincs gyomor.
2016. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Olvass [link]
2016. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is olvastam, viszont bélbetegségre utaló tünetem (hasmenés/székrekedés) nincs, teljesen normális állagú a székletem.
2016. máj. 4. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Annak is.
2016. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak a doki szerint "átsugározhat" oda is a fájdalom. Picit megnyugodtam, szerintem a stressz váltotta ki az egész refluxot, eléggé stresszes típus vagyok, mindenen idegeskedem.
2016. máj. 4. 15:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem anno a dohányzás okozta. Abbahagytam a dohányzást,és azóta iszom a citromlevet,meg minden savas dolgot,mert megőrülök érte. Viszont nem marja a nyelőcsövemet.
2016. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a köldök körüli fájdalom belefér a refluxba.
2016. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem sem a nyelőcsövemet marta, érdekes módon nem is éreztem ott, csak gyomor-köldök tájékon égető érzést.
2016. máj. 4. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!