Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy tudnék vért adni így?

Hogy tudnék vért adni így?

Figyelt kérdés
Szeretnék vért adni,mert ezzel másoknak segíthetek,de van egy bajom, nagyon erős tűfóbiám van,még januárban kellet mennem vérvételre,de annyira elkezdtem pánikolni hogy elájultam,majd arra keltem hogy a nővér ébreszt meg vízzel kínál,meg beszéltetett hogy mindig elszoktam-e ájulni,eddig amúgy soha nem ájultam el,de most ez nagyon erős volt,itt a másik baj hogy ilyenkor nagyon extrém fájdalmat érzek,sőt nekem a vérnyomásmérés is fájdalommal jár és rosszul is érzem magam tőle.Ez a két tényező ami miatt eddig nem mentem,de van bennem egy segíteni akarás ami erős,de ott van bennem a félelem hogy mi lesz ha már ott vérnyomásmérésnél elkezdek rosszul lenni.Bocsi ha hosszú lett.
2016. máj. 5. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem kell erőltetni a véradást.
2016. máj. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom,csak szeretnék,meg jót tenne ha egy kis vért leadnék,de inkább az hogy segíthetnék vele máson.
2016. máj. 6. 00:18
 3/3 anonim ***** válasza:
koncentrálj másra, tanulj relaxálni, meditálni, légzőgyakorlatokat...
2016. máj. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!