Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap is ennyire fog fájni a...

Holnap is ennyire fog fájni a fogam? (Többi lent, Hosszú)

Figyelt kérdés
Már 1 hete nagyon fáj a fogam.Édesanyám kért még aznap időpontot amikor elkezdett fájni.Sajnos elég későn kaptuk az időpontot úgyhogy lehet hogy rosszabbodott.Szóval máma ott voltunk csináltak röntgent és azt mondták hogy gyökérkezelni kell.El is érzéstelenítettek és el is kezdte fúrni de rettenetesen fájt szóval megált és adott még érzéstelenítőt.Megint elkezdte fúrni de megint annyira fájt hogy megáltunk.Azt mondta hogy már nagy gyulladásban volt ezért nem hat az érzéstelenítő.Szóval adott harmadjára is érzéstelenítőt(már egy jóval erősebb fajtát) és megint elkezdte fúrni de már szó szerint a halálomon voltam.Utána elkezdte egy tűvel gondolom ki idegelni a fogam dehát megint nem hatott az érzéstelenítő ekkor már annyira fájt hogy elkezdtem össze vissza izzadni.Az orvos azt mondta hogy nem lehet a végtelenségig érzésteleníteni ezért valami anyagot belenyomott a fogamba amire azt mondta hogy ez majd megöli az élő idegeket ott és egy ideiglenes tömést rárakott.Azt mondta hogy majd ha hazaérek fájni fog eléggé szóval használjunk majd gyógyszert.Az az igazság hogy hazaértem és én bevágtam a szunyát szóval már több mint 5 órája csinálta de még semmit nem éreztem.Az lenne a kérdésem hogy holnap mikor elkezdi fúrni estleg kiidegelni akkor is ennyire fog fájni???

2016. máj. 10. 14:32
 1/7 A kérdező kommentje:
14/f
2016. máj. 10. 14:34
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudhatjuk, de most legalább megtanulod, hogy időben! menj el dokihoz, nem akkor, mikor már rhadtul fáj.
2016. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Férfiember nem nyafog.
2016. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt így nem lehet megmondani, van hogy nem érzésteleníthető a fog, pont a gyulladás miatt. Ezért mondják hogy kis gonddal el kell menni, mert a nagynál nagy az esély a fájdalomra és hogy nem oldható meg 100%ig fájdalom nélkül.

Nekem 6órás volt a zsibbadásom az első gyökérkezelés után és pár órával az elmúlta után kezdett feszíteni.

Valószínű a gyógyszeres tömés leviszi a gyulladást és valamennyire kiöli az idegeket, bár egy nap alatt nem tudom mennyire, többet szoktak adni ennek illetve adnak mellé gyulladáscsökkentőt is, amit szedni kell.

2016. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hétig volt benne az a cucc, mert ugyanúgy jártam mint te, 1 hét után teljesen fájdalommentesen gyökérkezelte a fogam az orvos.
2016. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nekem csak 1 napig lesz benn és félek hogy semmit sem fog használni :/
2016. máj. 10. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kevésbé fog fájni, de ettől függetlenül nem értem, miért másnapra rendelt vissza.
2016. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!