Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jajaj. Tegnap délután kihúzták...

Jajaj. Tegnap délután kihúzták a jobb oldali felső 5-ös fogam, viszont nekem holnap délután elsősegély vizsgám lesz. Lélegeztetés?

Figyelt kérdés
Eleve nem szabad 2-3 napig öblögetni, szívogatni stb. De erős fújás? Mit tegyek?

2016. ápr. 5. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk még úgy volt (közel 20 éve), hogy csak egy vagy kt dolgot kellett elmondani vagy megmutatni, úgyhogy kicsi az esélye, hogy pont a lélegeztetés lesz az. Ha mégis, akkor majd gyengén "fújsz". (Úgyis egy műanyag babán kell bemutatni, aminek nem lehet az orrába fújni, mint egy élő embernek.)
2016. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, a tanfolyamon gyakoroltuk, elvileg kötelező az újraélesztés, az eszméletlen beteg ellátása (stabil oldal), meg az életjelenségek vizsgálata. Aztán így ma ugrott be, hogy eddig vigyáztam nagyon, nem igazán tenne jót most ha kiugrana a vérdugóm. :-(
2016. ápr. 5. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Szépen közlöd, hogy most nem fújhatsz erősen, mert kihúzták a fogad. Nem is értem, hol a probléma.
2016. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz belőle probléma, de köszi!
2016. ápr. 5. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne fújj erősen, szólj, hogy tegnap húzták a fogad.
2016. ápr. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erősem fújod gyomorba megy a levegő. Úgy kell fújni mintha kilélegeznél csak rövidebb intervallumba. Ja és ettől nem lesz bajod az 100%
2016. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem volt semmi gond! :-)
2016. ápr. 6. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!