Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 14 éves lany vagyok de nem...

14 éves lany vagyok de nem bisztos hogy egeszseges szerintetek? Segitseg! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
158 cm vagyok es 37 kg mellem nincs fenekem sincs meg nem jott meg es nem tudom hogy mit tegyek mert nem biztos hogy ez egészseges segitsetek nagyon felek es zavar a dolog az iskolatasaim miatt is

2016. máj. 14. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugi még fogsz változni (nõni/hizni). A mensi miatt ne aggódj, van akinek 16-18 éves korában jön meg. Még ez is normális.
2016. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
eléggé sovány vagy. mindig ilyen alkatú voltál, vagy csak mostanában? egy 10-est nyugodtan hízhatnál és akkor lehet minden gondod bajod megoldódna. Ha meg nem megy a hízás, akkor ki kéne vizsgáltatni a hormonjaidat, nincs-e eltérés.
2016. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok hizni akkarmitvis eszek es ha sokat akkor sem 😣esetleg valami tipp amitol gyorsan hizuok anya es apa se sovany hanem kizepesek mint ketten
2016. máj. 14. 10:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia , este egyél és olajosabb magvakat , magos kenyeret , mogyorókrémet sok sült burgonyát főleg .
2016. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok hozni eddig akarmit ettem de hatha ez segit koszi 😊
2016. máj. 14. 10:57
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg koszonek meg nehany valaszt mert nagyon felek hogy valami bajom van mert nem tudok hizni hoaba anyit eszek minta "lovak" mit tehetnek meg esetleg ??
2016. máj. 14. 11:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Egészséges ember nem létezik, csak rosszul kivizsgált.

Most akkor rosszul érzed magad? Nem bírsz a lábodon állni, vagy rosszullét szokott rád jöni? Nem ízlik enni?

Ha csak a súlyod miatt aggódsz akkor az fölösleges mert a 14 évesek 99% problémásnak érzi magát. Ez a korrall el fog múlni. Ilyenek miatt ne aggódj.

2016. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg de nem tudok hizni😣
2016. máj. 14. 13:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ehetsz bátran, akkor se hízol meg. Más nő meg ha levegőt vesz, akkor is hízik, és azon szenved, hogy fogyjon le. Hidd el, amikorra eljön az időd, te is kigömbölyödsz, ahogy kell. Mozogj sokat, étkezz rendesen, és ügyelj a helyesírásodra. Nagyon csúnyán néz ki, hogy úgy írod a kérdésedben, hogy "bisztos". Ez olyan mint a koszos bugyi.
2016. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!