Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Alprazolámot akik itt szedtek/...

Vlagyimir Rosztov kérdése:

Alprazolámot akik itt szedtek/szednek pl Xanaxot vagy Frotint, milyen érzés? Mennyire nyugtat? Hogy érzi magát az ember mikor bevette és mennyi idő alatt hat? Depresszio ellen jo?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mint a cukorka,semmit nem ér
2016. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyorsan hat, megnyugtat. Főleg az elején jó, amíg nem szedsz belőle túl sokat. Depresszió ellen nem jó. Arra antipszichotikum kell. És annak a nyugtatója lenne a xanax, frontin, rivotril stb.
2016. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én alvászavar miatt szoktam a 0,25 mg-os Xanaxot szedni. Tényleg segít elaludni, de hosszú távon nem sok értelme van szerintem, mert nem fog ugyanúgy hatni. Inkább az alapvető problémát kell kezelni (esetemben vizsgák miatti stressz).
2016. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nem
2016. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nem mondanám hogy ad egy plusz érzést. Ha alapból szorongtál, akkor nem fogsz szorongani. Ennyi. De ha jó kedved van, felszabadult vagy és beveszed akkor kb. semmi. Max. elálmosodsz. Én már azért szedem mert annyira rászoktam, hogy nélküle nem tudom elviselni az estéket... Ne vegyél be egy szemet se
2016. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyébként 20 perc körül hat kb. Ha porba töröd és az ínyedre dörzsölöd vagy csak simán porba lenyeled akkor szinte egyből.
2016. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!