Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » állkapocs fájdalom, fülzúgás?

állkapocs fájdalom, fülzúgás?

Figyelt kérdés

kattog az állkapcsom, és újabban fájdalommal jár, belenyilal, ha pl eszem, és jobban kinyitom,és kattan is egy nagyot.

a fülem meg elkezdett zúgni.

hová kell ezzel fordulni?

volt valakinek ilyen?

mit csináltak vele?


2016. máj. 17. 21:52
 1/2 anonim válasza:
Nekem is hasonló gondom van. Annyi meg hogy nekem faj a fejem is azon az oldalon nyakam sokszor. Nem tudom higy emiatt van e de aggodok. Nekem is elkezdett zúgni a fülem ami nagyon idegesítő es utanaolvasva eleg sok minden állhat mögötte. Fogaszatra kell menni elsősorban ahol foglalkoznak fogszabalyzassal. Megvizsgál aztán ha ugy van akkor harapasemelo sin kellhet. Neked hianyzik a fogad vagy valami harapasi rendellenesség van? Esetleg fogcsikorgatas? Ezek mind okozhatjak az állkapocs gondokat. Majd irj hogy mi lett.
2016. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziasztok. Mi lett az állkapocs problémátokkal azóta? Nekem is fél éve fájdalmaim vannak az arcomba, fülembe, nyakamba, egészséges ép fogaimba, kattog az állkapcsom és a fülem elkezdett zúgni, rettentő hangosan mindkettő 2 nagyobb ásítás után.
2023. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!