Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Cukor szintet, hogyan lehet...

Cukor szintet, hogyan lehet "jóra" hozni, csökkenteni hosszú távon?

Figyelt kérdés
6.3 az éhgyomri vércukor szintem, ebben a hónapban 2x nézték mind a 2x annyi volt, tavaly és az elmult években mindig 5 körül volt, 20 éves vagyok, eszem iszom egészségtelen ételeket, de ezt az értéket hogyan tudnám 5 és 6 közé vissza állítani? vagy már nem is tudom? és ha vissza tudom állítani akkor hogyan és mennyi ideig kell csinálnom a kurát vagy amit ajánlotok? nekem fontos lenne 6 alatt egyéb okok miatt.
2016. máj. 22. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is 6,1-6,8 között szokott lenni az éhgyomri vércukorszintem, de le tudtam tornázni 6 alá azzal, hogy nem ettem édességeket, kávéba és teába nyírbacukrot/xilitet tettem barnacukor helyett. és teljes kiörlésű kenyereket vettem fehér helyett. Sok zöldség és gyümölcs, kevés tésztaféle.

Ez még nem annyira magas cukorérték, hogy ne lehetne diétával kordában tartani.

2016. máj. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod! és ha ilyen diéta kúrát csinálnék mennyi időlenne kb mire 6 alá állna?
2016. máj. 24. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!