Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül egy tüdőszűrés...

Mennyibe kerül egy tüdőszűrés beutaló nélkül?

Figyelt kérdés
Munkához kellene, a háziorvos nem ad beutalót, azt mondta hogy majd adnak csekket ,amit bekell fizetnem o.O Így viszont nem tudom mennyibe kerül egy szűrés.Beutalóval úgy tudom 1700 forint, de javítsatok ki ha tévedek..A válaszokat köszönöm előre is.
2016. máj. 29. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor van ingyen, ha betegség miatt kérik. Amikor a behívót küldenek, azt az esetet nem tudom, hogy működik.

Szűrés miatt már rég nem adnak beutalót. Régebben volt, hogy ha írt a háziorvos beutalót, akkor ingyen volt.

Most már minden esetben kell fizetni a betegséget leszámítva.

A csekket a tüdőgondozóban odaadják, és a szelvényt bemutatod és utána megcsinálják.

2016. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. máj. 29. 11:17
 3/6 Boda Gergő ***** válasza:
40 éves kor alatt beutaló nélkül egyáltalán nem végeznek szűrést. BeutAalót irass az üzemorvossal. Amúgy a háziorvos sem tagadhatja meg a felírását abban az az esetben ha az üzemorvos nincs elérhető helyen számodra.
2016. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40 év felett évente egy alkalommal ingyenes a tüdőszűrő vizsgálat.
2016. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40 év alatt is lehet,ha lakhelyeden csináltatod olcsobb,tüdőgondozó drágább,de 1éven belül csak 1ajánlott,szerintem pár ezer,de a cégtől kérdezd meg h.kifizeti e ha szlát kérsz.Elvileg ki kell nekik fizetni.
2016. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltattam, 1700 ft volt beutaló nélkül..
2016. máj. 31. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!