Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Túl sokszor voltam az orvosnál...

BazsiB1 kérdése:

Túl sokszor voltam az orvosnál, szerintetek?

Figyelt kérdés
Tehát idén már nagyon sok hiányzásom volt mert sokat betegeskedtem. (148 órám van most) osztályozható vagyok és minden rendben van, az iskola teljesen okés helyzetben áll. De félek a dokihoz már felmenni, mindig olyan morcos mintha gyanús lennék neki ,hogy lógok vagy bármi. Lényegében csak annyi érdekelne, hogy esetleg lenne olyan alkalom ,hogy nem ad igazolást? Avagy hogy tudnám legyőzni ezt a félelmem? Rosszul esik ,hogy gyanúskodnak aztán nincs pofám már felmenni de beteg vagyok.. 16/f

2016. máj. 30. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg a kezelőorvosodnak, hogy már kikészültél a sok betegségtől, kérd meg ajánljon valamilyen immunerősítőt.
2016. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De már azt se hiszi el ,hogy beteg vagyok. Hiába mondom neki, látom rajta. Ajánlani fog valamit, nyílván de ugyanúgy kételkedik! :(
2016. máj. 30. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban beteg vagy, akkor azt észreveszi, hiszen minden betegségnek vannak tünetei, pl piros a torkod, nem tiszta a tüdőd, lázas vagy, stb.
2016. máj. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen betegséggel voltál az orvosnál? Milyen tüneteid szoktak lenni?
2016. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Általában vírusos, hólyagos torokgyulladást diagnosztizál.
2016. máj. 30. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!