Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon beütöttem a fejem?

Figyelt kérdés
Egyszer kis kormban leestema bicikliről, és enyhe agyrázkódást kaptam. Három napig bennt voltam a kórházban. Most hátul nagyon beütöttem a fejem, és az egész nagyon fáj, ami hasonlít, ahhoz, amit gyermekkoromban éltem át. Mit tegyek?
2010. ápr. 11. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem mennyél el orvoshoz. Nagyobb bajod is lehet belőle...
2010. ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Irány a doki! A fejbeütéssel nem szabad viccelődni. hallottam olyanról, aki beütötte, fájt neki és másnap meghalt. Nem ijesztgetésből mondom, de jobb, ha látja a doki!
2010. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvos. Ha kezeletlen marad (vagy nem mutatod meg dokinak) akkor a fejre kapott ütés életveszélyes is lehet. Nem szabad vele játszani, és nem a fórumon kell kérdezősködni, hogy mi van. Tessék bemenni a balesetire és csináltatni egy CT-t, vagy legalább megkérni egy dokit, hogy ellenőrizzen le. Akár napok múlva is jelentkezhet a hatása egy ilyen ütésnek, mikor már magára a balesetre nem is emlékszel.
2010. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!