Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szombaton véletlenül jó...

Szombaton véletlenül jó lendületesen beütöttem hátul a fejem a falba:S azóta is fáj a fejem:S menjek orvoshoz? Mi a teendő? Vagy pár nap és elmúlik?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 14:50
 1/8 anonim válasza:
67%

Menj orvoshoz a biztonság kedvéért!!

Feküdj sokat,ha lehet ne olvass,ne tévézz és ne sz.gépezz.Agyrázkódásnál ezek tiltólistán vannak.

2009. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
már miért ne tévézhetne fekve?:)
2009. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
91%
Nem vagyok orvos,de nem tesz jót a villogó fény.
2009. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
szerintem nem úgy fáj a feje mint 1 fejfájásnál hanem mintamikor pl beütöd a lábad annak meg nemtesz rosszat a TV XD
2009. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Én agyrázkódás után vertem be úgy a fejem, hogy percekig nem láttam.:)

Egyébként azért nem ajánlott a tv, olvasás, sz.gép és az erős fény, mert az erőlteti a szemedet, ezáltal az agyadat is, amit meg ugye jól bevertél.

Ha nem múlik el, mutasd meg magadat egy dokinak, mert ugye egy egyszerű koppanástól is kapott már valaki vérrögöt meg ilyesmit. Ez volt az ijesztgetés.:)

2009. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért elmehetsz orvoshoz, de túl sok mindent ő sem fog azon kívül csinálni, hogy kiadja, hogy feküdnöd kell. agyrázkódásnál csak akkor csinálnak ct-t vagy mri-t, ha a beteg állapota egyre rosszabb.
2009. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kell menni!

Botorság a neten tanácsot kérni, közben lehet, hogy orvos kell. Nem szeretek azonnal a legrosszabbra gondolni, de annyi mindent tapasztal az ember, hogy hétköznapi kis felületes történésekből mik kerekednek ki!

Menj orvoshoz. A lelkiismeretes orvos kivizsgál, és ha szükséges, elküld komolyabb vizsgálatra is. Ezért fizeted a TB-t. Ha nincs semmi baj, megkönnybbeülten fújsz egyet, ha van, időben megtalálják.

2009. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mellesleg, ha beverted, akkor nem szabad egész nap feküdni. kicsit kell sétálni, mozogni, mert az ütődések megemelik a trombózis kialakulásának a kockázatát. de ezt valóban az orvosoddal kell megbeszélni.
2009. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!