Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik a legjobb hajhullásra...

Melyik a legjobb hajhullásra szakosodott orvos vagy klinika?

Figyelt kérdés
Olyan orvost illetve klinikat keresek, ahol teljes koruen kivizsgalnak, es meggyozodnek rola hogy miert hullik a hajam, 10 eve hullik egyfolytaban.

2016. jún. 11. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csinaltass verkepet, vas hianytol hullott nekem 4 evig.

Nezesd meg a fogadat is, mandulád, stb , mindent , ahol lehet gócos elváltozás. Ha nő vagy akkor menj nődokihoz is. Aztán meg egy börgyogyaszhoz menj aki ranez a fejborodre.

2016. jún. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, szinte bármitől lehet. Hogy hullik egyébként? Egyenletesen vagy valahol jobban látszik?
2016. jún. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyenletesen ritka mindenhol. Eddig sehol nem talaltak gócot, se nőgyógyász, se fog, a mandulamban sem de azt mondtak vegyuk ki, mert gennyes, kivettek 3 honapja es most erosebb hajhullast tapasztalok. Elvileg vas hianyom sincs.
2016. jún. 12. 13:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy és nemi hormonok is rendben vannak ? Családban van akinek ritka a haja? Legrosszabb esetben genetikai is lehet a hajhullás. A lényeg, hogy visszanő e, mert ha igen akkor nincs akkora baj. Nekem nagyon rég óta hullik, de mégsem kopaszodtam (még)meg. Egy jó endokrinológust keress, ha semmi sem segít. Vitaminhiányra a Forcapilt ajánlom...
2016. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt súlyos vashiányom, D-vitamin hiányom, pajzsmirigy alulműködésem van, amire gyógyszert szedek, valamint a manduláimat is ki kellett venni, mert gennyesek voltak és hatalmasak. Ezek után csökkent a hajhullásom kb. harmadára, de még mindig hullik. Kiderült, hogy van a háttérben egy ritka genetikai eredetű betegségem, ami miatt nagyon magas a férfihormon-szintem. Nem gondolom, hogy Nálad is ilyen bonyolult a helyzet, de én is javasolnám egy endokrinológus felkeresését.
2016. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként a mandulaműtét utáni erősebb hajhullás akár azt is jelentheti, hogy ez volt a ludas és meg fog állni. (Orvosom mondta még nekem is.)
2016. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató egy kicsit, hogy ha erősödött a hajhullas akkor lehet hogy tenyleg a mandula okozta. Egyebkent a ferfi noi hormonokra gondolok en is, mert meg csak azt nem nezettem meg. Es ha nekem is a ferfi hormonokkal van a baj, arra van valami gyogyszer? A pajzsmirigyem rendben van.
2016. jún. 13. 11:47
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja és nekem visszanőni se nő, igen, ez a baj. Hajnoveszto szerek mukodnek egyebkent, nő tőlük a hajam (Regaine), de annyira hullik hogy az is kihullik ami kinő kis hajacska.
2016. jún. 13. 11:49
 9/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok a férfihormonos :) Sajnos nekem is hullanak a pici, elvékonyodott hajak. Én egyelőre jelentősebb pozitív eredményről nem tudok beszámolni, elkezdtem járni egy mezoterápiás kezelésre, ahol a férfihormon hatását gátló gyógyszert (Dutasterid) adnak a fejbőrbe.Cinket, D-vitamint és vasat szedek, ezek valamennyire segítettek (lassult a hajhullás).

Az orvosok sajnos nem nagyon tudtak eddig velem mit csinálni, most Dienille fogamzásgátlót szedek kb. másfél hete, ennek a hatására is még várni kell.

Mielőbb nézesd meg a hormonjaidat, mert ha van gond, akkor esélyes, hogy könnyebben kezelhető, mint az enyém..de még mindig lehet, hogy a mandula volt a bűnös :)

2016. jún. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon koszonom a valaszokat, nagyon hasznosak. Miota jarsz a mezoterapiara? Meg olyan kerdesem lenne meg hogy ha fogamzasgatlot szedek kb 6 eve akkor js meg tudjak nezni a hormonjaimat vagy abba kell hagynom ehhez? Attol felek hogy olyan regota hullik a hajam hogy mar nem visszaallithato. Akkor en is elkezdem szedni a vasat meg a cinket, nagyon mondjak, de midig azt mondtam magamnak hogy ilyen szintu hajhullas biztos hogy nem csak egyszeru vas hiany. Mindennap kell szedni? Kapszulaban? Vagy cekla vagy ilyesmi formajaban viszed be? Elore is koszonom valaszod, nagyom hasonlonak tunik az esetunk
2016. jún. 15. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!