Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Felnőttkorban veszélyesebb a...

Felnőttkorban veszélyesebb a mandulaműtét? Mennyi ideig tart az egész? Mi lehet az előzménye és a hatása?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak 33évesen vették ki a manduláját.Kb.fél óra volt az egész,aznap még fájt neki de másnap már egész jól viselte.Az evés kicsit nehezebben ment pár napig,de amúgy semmi gond nem volt.
2008. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Sokat agyaltam,hogy leírjam-e,vagy sem. Ismerősön 40 év körüli hölgy,kivették a manduláját. Pár nap múlva hazaengedték, nagyon rosszul lett egy este,bevitte a család a kórházba,majd 4 orvos szeme láttára elvérzett...:(

Hogy miért,a mai napig nincs rá válasz.

Persze ez csak egy a sok közül,nem ez a jellemző.

2008. szept. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
úú sajnálom....... de köszönöm h leírtad, jó és rossz is érdekel.. soha semmim nem műtötték és.... ....
2008. szept. 26. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a hugomnak 22 évesen vették ki a manduláját, , nem volt hosszu idö kb 20-25 perc, de utána egy hétig nem tudott beszélni, csak suttogva, aztán minden rendbe jött.
2008. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Szívemen viselem ezt a témát, mert nekem augusztusban vették ki a mandulámat. (28 vagyok) Sokkal jobban viseltem a műtétet, és az utána következő napokat, mint bármelyik mandulagyulladást. Én kereken 20 percig voltam a műtőben, abból a tényleges műtét kb. 10 másodberc volt, a seb égetése pedig max. 5 perc. Nem olyan könnyen vérzik el az ember. Biztosan függ az orvostól is és a szervezet regenerálódó képességétől is. Én a műtét után 2 órával már tüsszentettem és mégsem szakadt szét a sebem. Egyébként gyermekkorban sem veszélytelenebb a műtét csak a kicsik jobban viselik és hamarabb gyógyulnak.

2008. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!