Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Dermatica kozmetikában dolgozó Peterman Krisztináról?

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 12:34
 1/2 Kiss Katalin09 válasza:
100%

Vélemény

Peterman Krisztináról:


Sokáig kerestem kozmetikust, Krisztinára eset a választásom de bár ne tettem volna, mert elmentem egy első és egyben utolsó kezelésre (arctisztításra) de az eredmény nagyon szörnyű lett, a bőrömön óriás sebek alakultak ki ami eddig egy kozmetikai kezelés után sem volt rajtam, itt megjegyzem tünetmentes bőrrel mentem el a nyár előtti tisztításra, de ez katasztrófa volt jó pár hét míg megint a régi bőröm lesz.

Ezen kívül az adott árak a duplájára emelkedtek a kezelés végére, és mindenféle termékét akart még rám tukmálni nem kis pénzért, borzasztó anyagias, nagyon durva és önelégült goromba, soha többé nem megyek hozzá és másnak sem ajánlanám az ilyen "szakembereket".


Ui: Ez az Én véleményem és személyes tapasztalatom.

2017. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ. Azóta voltam már de soha többet mégegyszer.:) Ugye a honlapon rajta van hogy ha az előre lefoglalt időpontot nem mondom le 24 órával előtte akkor a legközelebbi alkalommal valamennyit fizetni kell pluszban. 24 óraval előtte akartam lemondani de elérhetetlen volt...vagy 20x hívtam előtte lévő nap délelőtt úgy,hogy másnap késő délutánra volt időpont. Így a kezelés napján tudtam csak elérni. Mondtam is neki, hogy előző nap akartam hívni a lemondás miatt, erre hidegen megjegyezte hogy igen...elfelejtett töltőt vinni magával. Oké,megbeszéltük egy másik időpontot. Elmentem...nagyon nem volt szimpi a nő.Pontosan érkeztem de ő még akkor simán megcsinált egy zacskós levest és megeszegette szépen komótosan. Időpont után 25!!!! perccel kezdett el. Majd a végén be akarta számítani pluszban azt a bizonyos összeget amiről az elején írtam. Azthittem csak viccel de nem. Gyorsan helyretettem hogy azért gondolkozzunk már. Az ő hibája miatt én egy büdös fillért nem vagyok hajlandó pluszba fizetni. Keserű szájízzel távoztam. Soha többet nem megyek oda.
2017. máj. 20. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!