Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van Pesten olyan ordopédia...

Van Pesten olyan ordopédia szakrendelés valamelyik kórházban, ahova területi illetékesség nélkül is el lehet menni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Pesti, de itt lakom albérletben. Nálunk heti 1 nap van csak rendelés, és kb. három és fél hónap mire sorrakerülök így. De nagyon fáj a térdem -el van szakadva benne a porc-, úgyhogy jó lenne mielőbb eljutni egy szakrendelésre.

Sajnos magánorvosra nincs pénzem...


2016. júl. 6. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt tudod csinálni, hogy elmész egy közeli házi orvoshoz, és kérsz egy beutalót. Az elvileg jó lehet oda is, ahol egyébként csak lakhely szerint vállalnak, de így is egy hónappal előre kell kérni időpontot az ortopédiára, hacsak nem kapsz egy sürgősségi beutalót (arra nem sok esélyt látok).
2016. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként meg rákereshetsz szakrendelésekre, és végigtelefonálhatod. Szinte semmibe nem kerül.
2016. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot.

Á sajna én ezzel a telefonálással már nagyon megszívtam tavaly...Mindig ugye felvették, és mondták, hogy várjon a kezelő jelentkezéséig, de aztán csak nem vette fel senki, és újra jött ez az automata hang egy idő után...Aztán lett egy 11 ezres telszámlám a háromezres helyett :(

De egy-két környékbeli kórházat azért megpróbálok felhívni, hátha most nagyobb sikerrel járok...

2016. júl. 6. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!