Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jogositvany orvosi vizsgalat?

Jogositvany orvosi vizsgalat?

Figyelt kérdés
Be iratkoztam egy jogositvany tanfolyamra es termeszetesen kell orvosi es elso segely vizsga is. A kerdesem az lenne hogy nincs hazi orvosom mennyibe kerulne egy orvosi alkalmassagi vizsgalat ? Az oktatom 20ezret monndott nekem de szerintem az kicsit sok ahoz nem?

2016. júl. 11. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Januárban 7500 ft volt. Azóta nem tudom.

A 20e nagyon sok, nem hiszem, hogy bárhol is annyi lenne.

2016. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen ez az :P [link] oldalon is 9500FT mindenestol. Szoval igen ... Esetleg Az elso segely vizsgarol tudsz valamit? :P
2016. júl. 11. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Én múlthéten voltam szintén jogsi miatt, 7200Ft volt. A suli is ennyit mondott. Amúgy ilyenkor üzemorvos vagy foglalkozás eü. szakorvos is jó (magánrendelésen persze drágább mert az ő pénze is rámegy és annyit kér amennyit akar), vagy elmész bárkihez, bejelentkezel. Van dokid valahol amúgy, max te nem tudsz róla :D Nekem is máshol volt a kartonom mint én gondoltam mert oda passzoltak át csak én ezer éve nem voltam akkor.

Az elsősegélynél két lehetőség van: ők szervezik (nálunk ez 17000Ft) vagy megcsináltatod máshol pl vöröskereszt olcsóbban.

2016. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!