Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ebből mire fog gondolni az...

Ebből mire fog gondolni az orvos, fog tudni valamit megállapítani, vagy fogalma sem lesz?

Figyelt kérdés

Olyan panasszal fordulnék a háziorvosomhoz,hogy kb. fél éve kezdődött,hogy néha hányingerem van. Először,ha buszoztam,akkor vettem eszre,aztán pedig este lefekvésnél is előjött,de csak enyhén. Sokszor fájt a hasam is. Aztán,pár hónappal később már volt egy olyan eset,hogy hajnalban hánytan,majd másnap d.u is és a székletem is hìg volt.

Azóta nem volt hányás csak hányingerem. Elég gyakran előfordult,minden nap. Most eljutottam odáig,hogy egyik reggel is úgy éreztem hányni fogok. Leültem a WC elé,lezsibbadtak a végtagjaim,hevesen vert a szivem. Majd elmúlt,nem hánytam végül. De azóta is gyakran hányingerem van,fáj a hasam néha és a székletem is hìg.


2016. júl. 11. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tudni fogja,hogy milyen további vizsgálatokat kérjen,hogy pontos diagnózist állíthasson fel.
2016. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt én is gondoltam,de nem akarom,hogy minden féle vizsgálatokra kelljen járjak,akár hónapokig,aminek a fele felesleges volt.
2016. júl. 11. 13:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Elküld kivizsgálásokra, ebből nem fogja tudni, gondolom lesz vérvétel, hasi ulthanag és talán gasztroenterológus is.
2016. júl. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz,mert egy hasfájás-hányinger-gyengeség-szapora szívverés tünetegyüttest kismillió dolog okozhat.
2016. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez a bajom igazából. Nem akarok kismillió vizsgálatra menni. Örülnék,ha ezek a tünetek egyértelműen egy betegségre utalnának és megkapnám rá a megfelelő kezelést. Ez érdekelt igazából,hogy van-e olyan betegség,aminek tipikusan ezek a tünetei. Pl. Laktózérzékenység
2016. júl. 11. 21:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Az orvos ennyiből nem tudná,de te már diagnosztizáltad magad. Látod, el se kell menned hozzá,a diétát meg tudod magad is oldani.
2016. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok orvos. Én erre csak gondoltam a tünetek végett. Nem fogok tej mentes életmódot folytatni feleslegesen. Nem akarom megvonno magamtól a kálciumot,ha nem muszáj.
2016. júl. 11. 22:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Ok. Hogy megértsd,írok példákat:

Gyomorsavtúltengés,reflux,gyomorfekély,krónikus gyomorhurut,Helicobacter pylori

Epehólyag gyulladás,epekő,epehomok

Giardia lamblia

Különboző vírusok,baktériumok által okozott fertőzés,amely után a hordozás megmarad

Keringési problémák

Autoimmun betegség

Pánikbetegség

Hipochondria

2016. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem,akkor akármi lehet és nem ùszom meg a vizsgalatok sorát...
2016. júl. 11. 23:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Alaposan kikérdez(pontosan,hogyan mikor fáj/t,összefüggésbe hozható-e étellel,ivóvízzel,utazással a hasmenés,mi után jelentkezik szapora pulzus,stb.),és ezek után csak azokra a vizsgálatokra küld, ami feltétlen szükséges lesz,hogy kiderítse a betegséged.
2016. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!