Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Villám csapás ért, mit tehetek...

Villám csapás ért, mit tehetek, hogy ne legyen bajom (lent)?

Figyelt kérdés

2 napja a nyaralónkban tartózkodtam egyedül. Villám csapott a házba és engem is megvágott. Kórházban voltam tegnapig, EKG, vérvétel történt. Minden rendben volt. A fejem azóta is fáj és azt féltem igazából, azt nem is vizsgálták.

Interneten azt olvastam, hogy hónapokkal később jelentkeznek a szövetek, sejtek roncsolódásából adódó problémák. Mit tehetek, hogy segítsem a sejtjeim regenerálódását és az agyam normál működését?

( Jelenleg lassúnak érzem magam, rossz a memóriám és nem tudok odafigyelni, de lehet, hogy a front is okozza.


Köszönöm!


2016. júl. 15. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
milyen érzés volt amikor beléd csapott?
2016. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik a fejfájásod, akkor menj vissza az orvoshoz, fejedet is meg kellene vizsgálják és ha valami gond van, akkor ők tudnak rá megfelelő kezelést adni.
2016. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!