Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 25-én fülészetre megyek....

25-én fülészetre megyek. Előkészületek: Mikre figyeljek oda?

Figyelt kérdés

Azért, mert nemcsak fülészet a neve, hanem "fül-orr-gégészet", ezért majd megnézi mindegyiket?

Mennyivel lehet legkésőbb enni-inni az időpont előtt? (És számít ez egyáltalán?)

Arra nyilván figyelek, hogy elvigyem az irataimat, köztük van a tajkártyám is:)



2016. júl. 20. 07:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés miért mész, de nem hiszem, hogy ne lehetne enni inni vizsgálat előtt. Ez általában csak vérvételnél számít vagy komolyabb beavatkozásokkor (pl. tükrőzés, műtét stb). Az, hogy kimossák a füled, azon semmit nem változtatt, hogy ebédeltél-e.
2016. júl. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, és úgy értettem a kérdést, hogy azért számít-e, mert ciki lehet ha a torokba nézés közben látszik a nemrégi kajálás nyoma (ja, reggel megyek), mint ahogy fogászat előtt is megmosod a fogad. és talált, fülmosás van betervezve. maga a kérdés pedig csupán azért lehet "hülye" (nemtom annak számít-e), mert az életben először megyek fül-orr-gégészetre (vagy nem emlékszem, hogy évekkel ezelőtt jártam-e már ott más okból, de az már mind1)
2016. júl. 23. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!