Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jogosult vagyok ingyenes...

Jogosult vagyok ingyenes ellátásra ha Tb tartozásom van?

Figyelt kérdés
Van pár hónap tartozásom régebbről, de most 1 éve nappali tagozatos hallgató vagyok. Ez esetben jár az ingyenes ellátás a tartozásom ellenére? Amíg nem volt fizetve addig nem mentem orvoshoz egyszer sem. Eddig úgy gondoltam hogy igen, és egyik orvos sem szólt érte, de most elolvastam pár ilyen kérdést és nem vagyok már biztos...

2016. aug. 1. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jogosultnak jogosult vagy.De a NAV be fogja hajtani azt az időt is,mikor nem volt fizetve.
2016. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy be fogja, de nem poénból nem fizetem be, hanem mert nem tudom, szóval ezzel most nem tudok mit tenni. Kérvényeztem, hogy lehessen részletre, de nem engedélyezték. Eleve felfogni nehéz amit akarnak, olyan hülye leveleket írnak, és a rendszerük is elég elavult, olyat hónapokat is felszámolnak, amik rendesen fizetve voltak, és akkor mehetett a visszaküldözgetése mindenféle igazolásnak meg minden...
2016. aug. 1. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!