Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy történik egy seb összevar...

Hogy történik egy seb összevarrása? Ha nem adnak fájdalomcsillapítót, akkor nagyon fáj?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha olyan mértékű a seb, hogy össze kell varrni, akkor annyira fáj ill. a környékén levő idegek már annyira érzéketlenek, hogy többletfájdalmat nem érez az ember.
2016. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a fejemet varrták össze. Adtak 4 Lidocain injekciót előtte, de nemigen használt. Éreztem minden öltést. Kérdezték, hogy adjanak-e még fájdalomcsillapító injekciót? Mondtam, hogy köszönöm, nem, inkább legyünk túl rajta minél előbb. A fájdalomcsillapító szuri jobban fájt, mint az öltések. Rossz volt, de ki lehetett bírni.
2016. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem pénteken kellett összevarrni 3 öltéssel a sebemet de nekem a varrás jobban fájt mint minden más pedig izomlazítót is adtak
2016. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!